KYK’LI ÖĞRENCİLER ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE BİLSEM’İ ZİYARET ETTİ

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda barınan öğrenciler, öğretmenler günü dolaysısıyla Karaman Bilim ve Sanat Eğitim Merkezini (BİLSEM) ziyaret ederek, öğretmenlerin gününü kutladılar ve çiçek hediye ettiler.

BİLSEM’i ziyaret eden öğrenciler verilen eğitim ve faaliyetler hakkında bilgi alarak öğretmenler ve minik öğrenci kardeşleri ile sohbet ettiler. Ziyaretin sonunda öğretmenlere çiçek hediye eden öğrenciler tüm öğretmenlere teşekkür ederek “Fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, ülkemizin geleceği için çaba harcayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz” dediler. Ziyarette İl Müdür vekil Yakup KOÇAK; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde fedakârca ve vefakârca gayret gösteren öğretmenlerimiz her türlü takdire fazlasıyla layıktır.

Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor; mutlu, başarılı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. Görevi başında şehit düşen, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıralarını şükranla yad ediyorum.” dedi. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren BİLSEM Müdürü Ayhan ZERMAN şahsım ve tüm öğretmen arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ederim dedi.