Kaleşnikofla Katliam Yapacakmış

Cumartesi günü Ereğli’yi kana bulayan ve 4 kişiyi öldüren Cem Küçüktürk’ün kaleşnikofla katliam planları olduğu ortaya çıktı.

Konya Ereğli’de bir apartmandaki hisselerini müteahhit firmaya vermek istemeyen ancak komşularının müteahhitle anlaşmasına kızarak adeta çıldırmışçasına silahına sarılan ve 4 kişiyi öldüren 1 kişiyi de ağır yaralayan 48 yaşındaki Cem Küçüktürk, Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kaleşnikof sipariş etmiş

Cem Küçüktürk’ün öldürdüğü şahısların birinden, 10 bin lira karşılığında kaleşnikof sipariş ettiği, ancak şahsın kaleşnikof yerine 3 adet pompalı tüfeği verdiği iddia edildi.

Kaleşnikofla Katliam Yapacakmış

Cem Küççüktürk’ün silahlı saldırı gerçekleştirdiği günün sabahında öldürdüğü Savaş Kaynak’tan 10 bin lira karşılığında kaleşnikof sipariş ettiği ve katliamı da kaleşnikofla yapmayı planladığı alınan bilgiler arasında.

Kaynak’ın, kaleşnikof yerine 3 adet tüfek vermesi üzerine aralarında tartışma çıktığı ve tartışmanın sonucu Kaynak’ı, tüfekle öldürüp cesedi kuyuya attığı saptandı.

Çelik Yelekle Getirildi

Olayın hemen ardından gözaltına alınan saldırgan Cem Küçüktürk, çelik yelekle ve polis şapkasıyla getirildiği Ereğli Adliyesinde hakim karşısına çıkartıldı.

Kaynak’ın Yakınları İtiraz Etti

Cem Küçüktürk’ün öldürdüğü Savaş Kaynak’tan kaleşnikof sipariş ettiği ve sözünde durmadığı iddialarına Kaynak’ın yakınları itiraz ederek yalan söylediğini ifade ettiler.