MP3 Tubidy’de Dinlenir

MP3 indirmek ve dinlemek uzun sayılabilecek bir zamandır terk edilmiş bir alışkanlıktı. Ancak bu alışkanlık çok farklı bir boyut ile geri dönüyor. Üstelik bu geri dönüş tamamen ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Tubidy mp3, şaşırtıcı derecede geniş müzik arşivi ve müzik arşivi ile birlikte çok sayıda şarkı sözü ve müzik klibi içeriği ile de müziğe ilgi duyanların dikkatlerini üzerinde topluyor. Ayrıca Türkiye’nin en büyük MP3 dinleme platformu olan bu site, en sık dinlenen müzikleri de ayrı bir liste halinde nitelikli dinleyici kitlesine sunuyor.

En Popüler Parçaların Dinleyici ile Buluşma Noktası

Sitede popüler parçalardan oluşan bir liste de mevcut. Bu listenin özellikle ilk üç sırası herkesin dilden dile dolaştırdığı parçalardan oluşuyor. Bunun yanı sıra çok sayıda popüler sanatçının eserleri de bu liste bünyesinde mevcut. Müzeyyen Senar – Bir Gönül Vardı bende adlı parça da sitenin arşivinde yer alıyor. Bu ve buna benzer daha pek çok çıkış yakalamış şarkı tamamen ücretsiz olarak tubidy üzerinden dinleyebiliyor.

Daha Yüksek Kalite İçin Durmadan Kendini Geliştiren Müzik Sitesi

Bu site kendisini geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Hem arşivini genişletmek hem de yeni çıkan şarkılar ile çok beğenilen şarkılara uyum sağlamak maksadıyla tubidy durmadan çalışmakta.

Öte yandan müzik meraklılarını memnun etmek ve ziyaretçilerine sunduğu kaliteyi her geçen gün biraz daha artırmak maksadı ile ilkelerine biraz daha yaklaşır. Bu sitenin başlıca ilkesi müzik severler ile en kaliteli ve toplum tarafından en çok beğeniyi kazanmış müzikleri karşı karşıya getirmek ve bu üstün kalitedeki hizmeti tamamıyla ücretsiz olarak sunmaktır.

Aynı zamanda bu sitenin en büyük hedefleri arasında mp3 indir denildiği zaman ilk akla gelen adres olmaktır. Tubidy bunu çoktan başarmış, şarkı indir şeklinde yapılan aramalarda ilk önerilen site olmuştur.

Sanatçıların Hit Şarkıları

Sitede popüler parçalar ve popüler sanatçıların yanı sıra her sanatçının kendi hit parçalarının yer aldığı özel listeler de mevcuttur. Bu listeler için herhangi bir sanatçının ismine ya da albümlerinden bir tanesine tıklamak yeterli olacaktır.

Dinleyiciye sunduğu tüm bu kolaylıklar sayesinde bu site, müzik indir denildiği zaman koşulsuz şartsız tercih sebebi olacaktır.

Gripin – Beni boş yere yorma albümüyle adeta yüzyılın çıkışını yakalarken birçok insanı da o günlerde kendine hayran bırakmayı başardı. Ekipte solist sıkıntısının baş gösterdiği yıllar da oldu. Grup 64 ile benzer zamanlarda ünlü oldukları için solistlerini de insanlar zaman zaman karıştırdılar. Birbirlerine en benzeyen şarkıları gripin elalem ile tavan yaptı. Bu şarkıda solist sanki ölürüm hasretinle söylüyormuş gibiydi.