Elindeki Bıçakla Pencereden Sarktı

Karaman’da intihar etmek için elindeki bıçak ile 4 katlı binanın 4’uncü katındaki evlerinin penceresine çıkan 19 yaşındaki M.A. polis ve sağlık ekiplerinin ikna çalışması sonucu pencereden indirildi. M.A. sabah saatlerinde yine aynı şekilde intihara kalkıştığı ekiplerin ikna çalışması sonucu indirildiği öğrenildi.

Olay Mahmudiye Mahallesi 685 sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın 4’üncü katında meydana geldi.

19 yaşındaki M.A.’nın elinde bıçak ile 4 katlı evin 4’üncü katından sarktığını gören çevredeki vatandaşlar itfaiye, polis ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve ambulans sevk edildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri caddeyi trafiğe kapatırken, sağlık ekipleri ile M.A.’yı ikna etmek için eve çıktı. Yaklaşık yarım saatlik ikna çabasının ardından M.A. pencereden indirilerek olay yerinde bekletilen ambulansa alındı.

M.A. Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınırken, sabah saatlerinde yine aynı şekilde intihara kalkıştığı ve ekipler tarafından ikna edildiği öğrenildi.

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Üniversiteliler akıllı bisiklet ile kampüs yollarında

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde başlatılan "4. Nesil Paylaşımlı Bisiklet" uygulaması ile öğrenciler, kampüs içinde çevreye zarar vermeyen ulaşım aracı kullanırken spor...

Kapat