Dolmuşçulardan Örnek Davranış

Karamanlı dolmuş şoförleri bir günlük gelirlerini Mehmetçiğe bağışladı.

1 ve 6 Nolu Dolmuş Hattı Kooperatifi Şoförleri bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfı’na bağışladı. Kooperatif Başkanı Ramazan Ertufan

yaptığı açıklamada; “Çoçuklar yetim kalmasın diye kendi çoçuğunu yetim bırakmayı göze alan, vatan için, millet için, Kur’an için kahramanca mücadele eden, Mehmetçiğimize bir nebze katkıda bulunmak amacıyla, bir günlük kazançlarımızı bağışladık. Allah yardımlarımızı kabul etsin, hepsinden Allah razı olsun.”dedi.

“Silahlı Kuvvetlerimizin terörle mücadele amacıyla yaptığı sınır ötesi harekâtta bizim de katkımızın olması gerektiğini düşündüğümüz için böyle bir karar aldık.” diyen Başkan Ramazan Ertufan; Bizler huzur içinde yaşıyor, çalışıyorsak; bunu, her türlü koşulda vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için görev yapan Mehmetçiklerimize borçluyuz. Onların hakkını ödememiz mümkün değil, ancak hiç olmazsa gönlümüzün onlarla birlikte olduğunu göstermek istedik. Onlar için ne yapsak azdır, askerlerimize ve emniyet güçlerimize sağlık ve başarılar diliyoruz. Allah hepsini korusun, görevlerinde başarılar nasip etsin” dedi.