LİZAY PIRLANTA CNR EXPO’DAYDI

LİZAY PIRLANTA CNR EXPO’DAYDI

22-25 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen CNR EXPO’da gerçekleşen İstanbul Jewellery fuarında kendi imzasını taşlıyan ürünleri ile LİZAY Pırlanta’da yerini aldı.

Bu yıl CNR EXPO’da 46.sı gerçekleştirilen altın takı, mücevher ve pırlanta fuarında gözde markalardan olan LİZAY’da yerini almıştı. Kendi standında temsilcileri ile ziyaretçilerini ağırlayan LİZAY, her zaman olduğu gibi sergilediği ürünlerle gözleri kamaştırmayı başardı.

Göz alıcı taşlar, pırlanta ürünler, LİZAY imzasını taşıyan birbirinden enfes parçalar ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran marka, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

LİZAY Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes’ e kulak verdiğimizde ürünlerin 7’den 77’ye her kesime hitap ettiğini ve zengin çeşitlilikten oluştuğunu öğreniyoruz. Aynı zamanda Serbes, mücevher alanında dünya çapındaki moda ve trendleri çok yakından takip ederek tasarladıklarını belirtti.

LİZAY ürünlerini incelediğinizde; tek taştan 3 taşa, 5 taş yüzük modellerine, kolyeden küpeye, özel tasarım bilekliklerden pırlanta, elmas tasarımlara – setlere, koleksiyonlara kadar aradığınız herşeyi bir arada bulabiliyorsunuz.

LİZAY Pırlanta’nın tarihçesini incelediğimizde ünlü markanın Mahmut Serbes tarafından 1994 yılında Adapazarı’nda ilk mağazasını açtığını görüyoruz. Zaman içinde dürüst ve özverili çalışma temposu yanı sıra profesyonel kadrosu sayesinde iş hacmi ve sernayesini arttıran LİZAY, bu günkü gözde marka çizgisini yakalamıştır.

Elmas, pırlanta ve değerli taşlar alanında faaliyet gösteren Lizay, arz ve talebe göre toptan ve perakende satış faaliyetleri göstermektedir. 14/24 Ayar altın ya da farklı karatlarda pırlanta ve elmas alanında zengin ürün yelpazesi ile birlikte Diamond Stone markasıyla pırlanta toptan satışı alanında da yerini almıştır.

Özgün ve kaliteli mücevher modelleri, satış sonrasında dahi müşteri memnuniyetini gözetmesi Lizay Pırlanta’yı konsept mağazaları ile rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerindendir.