Ducray

Biliriz ki en gerekli olan bakımlarımız saç ve cilt bakımlarımızdır. Gerekli olduğu kadarda zahmetli ve zordur. İlk öncelikle şunları bilmeliyiz bakımlı ve sağlıklı saçlar nasıl olmalıdır? Öncelikle günde yüz saç teline kadar dökülmeler normal kabul edilir. Dökülen bir saç telinin yerine yenisi altı ile on hafta arasında çıkmaktadır, her bir saç kökünden yirmi kez saç teli çıkabilir.

Ducray gibi sağlıklı saçlar için birinci olarak kaliteli saç ürünleri kullanın. Çoğu alışveriş merkezlerinde satılan şampuan veya sac ürünlerini kullanmamanızı tavsiye ederim çünkü bu ürünler birçok kötü kimyasal maddeler içerir. Mesalar ‘ammonium laurel sulfate’ ,ya da silikon içeren ürünler sacları kurutur ve daha kolay kırılmasını sağlar. Benim tavsiyem Ducray saç ve cilt bakım ürünlerini kullanmanız. İçinde birçok koruyucu madde bulunan Ducray şampuanları sacları kepekten korur, sacların kırılmasını önler, saç köklerini tedavi eder.

İkinci olarak sacınızı fazla taramayın, gerektiğinde sekil vermek için çünkü saçları sürekli olarak taramak saçların köklerini zayıflatır ve saclarınızı tararken kaliteli bir tarak seçmeyi ihmal etmeyin. Kesinlikle metal uçlu ve plastik uçlu taraklar kullanmayın çünkü saç uçlarının kırılmasına neden olur. Tercihiniz fırça taraklardan yana olsun.

Nasıl olmalıdır?

Gelelim cilt bakımına sağlıklı, bakımlı, güzel görünümlü bir cilt nasıl olmalıdır? Öncelikle bilmemiz gereken şey yüzümüzdeki sivilce ve siyah noktalarla oynamak, makyajla uyumak, makyajı iyi temizlememek en önemlisi ise cilt bakımlarını aksatmak cildi yıprattığı kadar daha büyük cilt problemlerine yol açar. Sağlıklı ve güzel cilt için en önemlisi cilt bakımıdır günümüzde birden çok cilt bakım ürünleri mevcut bunların çoğusun un cildimizi koruma altına alamazken bir tanesi cilt bakımına dair bütün gereksinimleri yerine getirir. Biliyoruz ki kusursuz sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt baylar olsun bayanlar olsun herkesin ortak hayali…

Ducray markası, yaptığı çalışmalar ile bize saç ve cilt sorunlarını gidermeye hep en iyi olanı sunmaya bizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Özellikle saç bakımı ve sağlıksız sorunlu ciltlere yönelik yapmış olduğu çalışmaları ile dünya çapında beğenilerek kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra Ducray markası cilt lekeleri, kepek sorunu, kuru saçlar, saç dökülmesi, seboreik dermatit, sedef hastalığı, tamamlayıcı yapıya sahip şampuanlar, yağlı ve akneli cilt yapısı, kaşıntı batma yanma gibi sorunların giderilmesinin sağlayacak birçok probleme karşı çözüm oluşturmaktadır.

Sizde böyle farkınızı ortaya çıkarabilecek bir ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemize girip bu ürünümüzü daha iyi bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sitemize gitmek için https://www.recete.com/ducray/ linkine girmeniz yeterli olacaktır.