Turizm Haftası Kutlamaları Başladı

Vali Fahri Meral, bu yıl 42’ncisi kutlanan Turizm Haftası açılış programına katıldı.

Turizmin önemini belirtmek amacıyla her yıl 15 – 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan turizm haftası açılış programına; Vali Meral, eşi Zehra Meral, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen açılış programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin halkoyunları gösterisiyle devam etti.

Program, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç’ın 42. Turizm Haftası nedeniyle yaptığı açılış konuşmasının ardından okul öğrencilerinin şiir, hint dansı ve müzik öğretmenlerinin müzik dinletisiyle sona erdi.

Vali Meral, programın akabinde Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ait uygulama otelinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Toktay’dan veda

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde Genel Sekreter Vekili Ayşegül Koçak ve...

Kapat