İçme Suyu Tesislerini İnceledi

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İbrala Barajı İçme Suyu ve Terfi Tesislerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Karaman’ın geleceğine yönelik büyük yatırımlardan biri olan İbrala Barajı İçme Suyu ve Terfi Tesislerinde test aşaması devam ediyor. Tesisleri ziyaret eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Devlet Su İşleri (DSİ) ve yüklenici firma yetkilileriyle görüşerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Barajdan çıkan suyun tesislere gelerek aşama aşama tatlı suya dönüşeceği tüm bölümleri tek tek gezen Başkan Çalışkan: “Tüm hemşehrilerimizin sabırsızlıkla beklediği tatlı su, inşallah bu yaz mevsimi içerisinde tüm musluklardan akacak. Bu proje sayesinde şehrimizde uzun yıllar içme suyu problemi ortadan kalkacak ve vatandaşlarımız çok daha sağlıklı, kaliteli, temiz ve damak tadına uygun tatlı suya kavuşmuş olacak” dedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Kitaplarını Okudukları Yazarlarla Buluştular

Dr. Sadık Ahmet İlkokulu, Çocuğumla Birlikte Okuyorum etkinliği kapsamında velileri Prof. Dr. Sefa Saygılı ve Yazar Ali Erkan Kavaklı ile...

Kapat