Erkek Bebek Mevlüt Takımları

Her bebeğin cinsiyetine göre kıyafet seçimi vardır. Erkek bebekler için de kıyafet seçimi farklılık gösterir. Kıyafetler erkek bebeklerin vücut şekillerine göre tasarlanır. Erkek bebekler için özellikle seçilmiş renkler ve modellerden meydana gelir. Erkek bebek mevlüt takımları, genellikle mavi renk ağırlıklı olarak seçilir. Özellikle de bu takımlar mevlüt günlerinde giyileceği için ona uygun olarak satılır. Çoğu zaman bu takımlar set halinde satılır. Farklı parçalar da eklenerek bir araya getirilmiş olan setlerin içerisinde, bebek için ihtiyaç duyulan tüm parçalar bir arada bulunur.

Erkek Bebek Mevlüt Takımları Modelleri 

Erkek bebek mevlüt takımları içeriğinde papyonlu olan kıyafetler de mevcuttur. Bu tür takımlarda ise genellikle mavi ve gri renkler bir arada kullanılmaktadır. Papyon gibi detaylar ile süslendiği zaman kıyafetler oldukça ilgi çekici olmaktadır. Bebeğin yaş grubuna göre de kıyafetler değişiklik göstermektedir. Erkek bebekler için özel olarak oluşturulmuş şehzade, padişah, sultan kıyafetleri oldukça ilgi çekmektedir. Kırmızı renk ile de takımlar süslenmektedir.

Erkek Bebek Mevlüt Takımları Fiyatları 

Erkek bebek mevlüt takımları fiyatları içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Çok farklı ve fazla mevlüt takımı seçenekleri ile seçim yapmak ve aranılan modeli bulmak oldukça kolaydır.

https://www.bebelive.com sayfasında aranılan her türlü mevlüt takımı kıyafetleri bulunmaktadır.

 

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Köy bakkalında bakın ne satılıyormuş

Karaman'da jandarmanın yaptığı operasyonda 321 kök kenevir ile çok sayıda cinsel uyarıcı hap ve sprey ele geçirildi. Karaman İl Jandarma...

Kapat