2018 Trendlerinde Aristokrat Tasarım Blue Dimond Kolye Modelleri

Hiç şüphesiz ki kolye kullanımı ulu Yaradan’ın kadınlara verdiği en büyük zenginlik olduğu kadar en büyük hediyelerdendir de. Zira boynunuza kondurduğunuz 1 parça pırlanta taş mücevherinin sizi yücelttiği kadar başka ne yükseltebilirdi ki? İşte bu duyguyu en emin hislerle Hdr ve Gia sertifikaları eşliğinde Blue Diamond sayfalarında yaşamak isterseniz, aynı zamanda dünyanın en güzel kolye modelleriyle de buluşabilirsiniz.


Burada 7/24 her zaman gün içinde, gün sonunda, hafta sonları ya da davetlerde kullanabileceğiniz beyaz pırlanta kolye modelleri sizi karşılarken yine renkli taşların serüvenin den oluşan elit kolye modelleri de sizleri selamlayacak. 2018 takı trendlerine baktığımızda saraylarda kullanılan aristokratların taktığı renkli taşlı markiz tasarım takılarının günümüzde ne kadar büyük trend olduğunu görüyoruz. Elbette bu trend kolyeler için de geçerli. Bu bakımdan görkemli renkli küpe kullanımına sizlerde var gücünüzle yüklenebilirsiniz kombinlerinizde.

pırlanta gerdanlıkpırlanta gerdanlıkpırlanta gerdanlık
Mavi safirler, kırmızı yakutlar ya da yeşil zümrütlerin asil renklerinden oluşan büyük bir kolye zenginliği sizi Blue Diamond’da karşılarken fiyatlarda bir o kadar şaşırmanıza neden olacak. Zira Blue Dimaond mağazasında sergilenen kolyelerin fiyatları hemen hemen yarı yarıya düşmüş durumda.
Damla formatındaki düşük ya da yüksek karatlardaki renkli taşlı kolye modelleri, yonca taş zümrüt çevresi beyaz pırlanta taş kontürlü göz alıcı pırlanta kolyeler, Markiz tasarımlı pırlanta detaylı yakut kolye modelleri, var güzellikleriyle seçimlerinizi bekliyor.

0,19 Karat Pırlantalı Kolye0,21 Karat Pırlantalı Kolye0,30 Karat Pırlantalı Kolye
0,49 karat, 0, 97 karat ya da 4 karata kadar dilediğiniz kolye modeline bu sayfalardan sahip olabilirsiniz. Boynunuza oturan modeller, sarkıt taşlılar her tür pratik kullanım sağlayacak formda tasarlanmış durumda. Bu kolyeleri aynı renklerde seçtiğiniz tek taşlı zümrüt, yakut ya da safir küpe ve yüzük modelleriyle de harika setlere dönüştürerek kullanabilirsiniz. Beyaz kıyafetlerinizde harika bir uyum içerisinde kullanabileceğiniz safir kolyeler, siyah tuvaletlerinizle enfes biçimde harmanlayabileceğiniz yakutlar ya da ekru giysilerinizle muhteşem şekilde birleştirebileceğiniz zümrüt kolyelere bayılacaksınız. Blue Diamond sayfalarında; pırlanta kolyeler, pırlanta gerdanlıklar, renkli taşlı kolyeler, pırlantalı fantezi kolyeler uygun etiketleriyle seçimlerinizi bekliyor.