Yaman’dan 29 Ekim Cumhuriyet bayramı mesajı

Karaman Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel Yaman ve Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu 29 Ekim Cumhuriyet bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yaman mesajında , Cumhuriyetin ilan edilişinin 95. yıl dönümünü milletçe büyük bir coşku içerisinde kutlamanın sevinç ve gururunu yaşadıklarını belirtti.

Türkiye’nin aydınlık geleceği için her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Yaman, şunları kaydetti.

“Savaştan çıkmış, yokluklar içindeki bir milletin, bağımsızlığı uğruna var olma mücadelesini kazanmanın en güzel göstergesi olan Cumhuriyet, bizim en önemli değerimizdir. Bu vatan, en zor şartlara ve bütün imkansızlıklara rağmen kazanılmış, bizlere emanet edilmiştir. Bizler de, atalarımızdan aldığımız mücadeleyi sürdürerek milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalı, geçmişte olduğu gibi yarın da devlet ve millet olarak birbirimize kenetlenmeliyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, üreticilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını kutluyorum.”

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
KONUK: CUMHURİYETİMİZİ İSTİKAMETİNDEN DÖNDÜRMEYECEĞİZ

25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir...

Kapat