Atik: “15 yıllık sürecin her aşamanın içerisinde bulundum”

Süleyman Atik, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti’den Karaman Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayan AK Parti Eski İl Başkanı Süleyman Atik, Parti Toplantı Salonunda Karaman’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Burada konuşan Atik, katılımcıların Mevlid Kandilini kutladı.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana her kademesinde hizmet ettiğini ifade eden Atik, “Karaman’a hizmet adına bir yola çıktık. Kuruluşundan bu yana içinde bulunduğumuz ve her kademesinde hizmet etmeye çalıştığımız AK Parti’mizin süreçlerini çok iyi şekilde tahlil etmiş bir kardeşiniz olarak bende bu yarışta varım mahiyetinde aday adayı oldum. AK Parti’nin yerel seçimlerin çıraklık dönemlerinde yani Ali Kantürk’le başlayan Kamil Uğurlu’yla devam eden ve Ertuğrul Çalışkan’la hali hazır mevcutta devam eden kalfalık sürecimiz yani 15 yıllık sürecin her aşamanın içerisinde bulundum. Bu sürecin içerisinde yapılanları çok net bir şekilde tahlil etmiş bir kardeşinizim yani bilen birisiyim. Yapılamayan eksiklikleri de tam mahiyetiyle bilen birisiyim yani ajandamızda bunlar hafızamızda kayıtlı rabbim nasip ederde bu görev bize tebdil edilirse Karaman adına çok güzel hizmetleri yerli yerince yapabilme adına bir mücadelenin içerisine AK Parti adayı olarak inşallah girmiş olacağız. Rabbim hayırlı hizmetleri üzerimizden eksik etmesin.” dedi.

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Ali Osman Cevher Projelerini Açıkladı

MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Ali Osman Cevher, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti’den Karaman...

Kapat