Ayrancı’lılar kahvaltıda buluştu

Karaman Ayrancı’lılar Yardımlaşma ve dayanışma Derneği tarafından tanışma toplantısı düzenlendi.

Karaman merkez’de bir Restoranda düzenlenen kahvaltını toplantının açılışında konuşan Dernek Başkanı Zeki Çevik bu toplantıyı yapmadaki amaçlarının il merkezinde yaşayan hemşehrileri bur araya getirip, tanışmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Derneklerinin daha yeni bir dernek olmasına rağmen hızla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Çevik, şunları kaydetti:

” Ben davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Amacımız şirin ilçemize hep birlikte hizmet etmek, kültürel ve ekonomik değerlerimizi tüm dünyaya tanıtmak. İnşallah hep beraber amaçlarımız doğrultusunda çalışacağız. Dernek olarak etkinliklerimiz devam edecek.”

Toplantıya AK Parti karaman milletvekili Recep şeker, CHP Karaman milletvekili İsmail Atakan Ünver, Ayrancı Kaymakamı Mehmet Göze, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, Siyasi Parti Temsilcileri ve çok sayıda Ayracı’lı  katıldı.

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
KMÜ’DE ECE MUMAY RÜZGÂRI ESTİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ)  Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu tarafından söyleşi programı düzenlendi. Sanatçı Ece Mumay’ın konuk olarak yer aldığı söyleşiye...

Kapat