Orijinal Tasarımlı Suyolu Ve Kelepçe Bileklik Modelleri İnanılmaz Etiketleriyle Ariş Diamond’da!

İster gününü arkadaşlarıyla cadde ve sokak modası harmanıyla sosyal yaşam içinde değerlendirmeyi seven bir kadın olun ya da isterseniz ofis çalışanı bir kadın… Ortak noktanız şık ve özel tasarımlı bileklik modellerine olan hayranlığınız olacaktır. Zira bileklik modelleri yaşamın her sahasında var olan kadınların büyük tutkularındandır.
Örneğin ofis yaşamımızda döpiyeslerinizi ya da takım elbiselerinizi en şık biçimde süsleyen modern pırlanta bileklik tasarımlarını Ariş online sayfalarında inceleyebilirsiniz. Ya da marjinal bir kadın olarak son derece sıra dışı ve efektif bileklik tasarımları yine bu sayfalarda karşınıza çıkacaktır. Eğer özel gecelerin vazgeçilmezi asil bir salon hanım efendisiyseniz de yine en güzel kelepçe ya da suyolu bilezik modellerini yine bu sayfalarda bulabilirsiniz.


Abiyelerle Uyumlu Muhteşem Suyolu Bileklik Seçenekleri
Eğer klasik tasarımlardan vaz geçemeyen bir kadınsanız kesinlikle size farklı karat, kalınlık ve büyüklüklerdeki Miracle su yolu bilezik modellerini önerebiliriz. Farklı karatlarda farklı ebat, stil ve formda bulabileceğiniz Ariş suyolu bileklikler değişik geometrilerde sizi karşılayacak. Dilerseniz kare taşlarla bezeli, çiçeklerle dizelendirilmiş, baklava formlu, veya yuvarlak formlu pırlanta dizelerini bulmamanız mümkün olamayacaktır.


Sayısız Şans Bilekliği Seçeneği Ariş’te!
Ariş Pırlanta sayfalarında sergilenen birbirinden zarif şans bileklik modelleri ise her kadının naif bileğini ultra estetik çizgilerle buluşturacak şekilde tasarlanmış. Burada sizi nazarlardan koruyacak olan çiçekli ve nazarlıklı şans bileklikleri bulabileceğiniz gibi sadakatin ve bağlılığın bir başka anlatımı olabilecek olan yusufçuklu şans bilekliklerini de inceleyebilirsiniz.

hayvan figürlü şans bileklikleri, yıldızlı şans/spiral efektlerdeki şans bileklikleri, gümüş – altın ve rose Quartz altın tonlamalarıyla sizleri karşılayacaktır. Ayrıca farklı illüstrasyonları içinde barındıran masalsı anlatımlı kalp ve anahtar imgeli kelepçeler, farklı renklerde ametist taşlı kelepçe modelleri de seçenekler arasında mevcut. Bunun dışında çağdaş tasarımlı asimetrik çizgiler taşıyan esnek ve eğimli kelepçe modelleri sizi ilginç tasarımıyla kendine çekecek olan modellerdendir.

Effect çağrışımlı vurgusal anlatımlar taşıyan bileklik modelleri, sizlere her daim huzur verecek olan huzur meleği bileklikler, zümrüt taşlı fantezi modeller, damla bileklik modelleri, elmas taşlardan tasarlanan gül bileklik modelleri, fantezi baget gümüş bileklik modelleri de cabası.