SEFERİHİSAR ÜRKMEZ APART OTEL

Ege’nin muhteşem bir yeri olan Ürkmez, Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. Seferihisar ilçesine 25 km uzaklıkta yer alan Ürkmez beldesine ulaşım oldukça kolaydır. Yılın 6-9 ayının denize girmek için müsait olduğu bir yer olan Ürkmez apart, plajları ve kumsalı ile harika bir yerdir. Bölgede yer alan kumsal, ülkenin en temiz ve geniş alanlarından biridir.

Seferihisar ilçesinde yer alan Ürkmez beldesi, popüler bir tatil beldesi olmakla birlikte burada tarihi mekanlarda bulunmaktadır. ürkmez apart Çevrede konaklamak için otel ve apartlarda bulunmaktadır. Seferihisar Apart Tatil için güzel bir yer olan Ürkmez beldesindeki tatilinizde burada kalabileceğiniz lüks mekanlarda vardır.

Ürkmez Konaklama

Seferihisar ilçesinin muhteşem tatil yerlerinden olan Ürkmez beldesinde yılın 9 ayı denize girebilmek mümkündür. İlçede yer alan en güzel tatil yerlerinden olan Ürkmez bölgesinde yer alan kumsalda oldukça temiz ve geniştir. seferihisar apart  Tatil için mükemmel bir yer olan Ürkmez beldesindeki otel ve apartlarda konaklamak için oldukça uygundur. Eğer kendinizi bir ev ortamında hissetmek istiyorsanız, bu bölgedeki apartlarda kalabilirsiniz.

Ürkmez Apart ve Otelleri

Seferihisar ilçesinde yer alan Ürkmez beldesinde tatil yapmak için güzel ve ferah plajlar bulunmaktadır. Bu plajların denizleri ve kumsalı tertemizdir.   Keyifli bir yaz tatili için yılda birçok kişinin geldiği Ürkmez beldesinde konaklama mekanları da vardır. Uygun fiyatlar ile konaklama hizmetinde bulunan buradaki otellerde ve apartlarda kalabilirsiniz.

Ürkmez Apart ve otelleri, tatil sürecinde kalabilmeniz için oldukça lükstür. Keyifli bir yaz tatili için ideal ve popüler bir belde olan Ürkmez bölgesinde Ürkmez Deniz otel kalabileceğiniz konaklama yerlerinden biridir. En uygun fiyata da konaklayabileceğiniz yerlerin bulunduğu Ürkmez beldesinde kiralık apartlarda bulunmaktadır. Daha rahat bir ortamda konaklamak için Ürkmez’de yer alan uygun fiyatlı apartlardan birini de kiralayabilirsiniz.

Seferihisar/İzmir

Ürkmez Cumhuriyet Mahallesi 5171. Sk. No:1, 35465

05511708588

https://deniz-apart.com/

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Musibet Uykusu

Geçmiş zamanın hafızalarda hep taze kalan hatıraları… Geçmiş zamanların gelmesi mümkün olmayan anıla...

Kapat