Serhat Turan İstinye Park’ta Görüntülendi

Sütlü Kahve zincirlerinin genç sahibi iş adamı Serhat Turan, İstinye Park’ta son model yeni arabasıyla görüntülendi.

Genç İş Adamı Serhat Turan İstinye Park’ta Yeni Arabasıyla Görüntülendi

Sütlü Kahve zincirlerinin genç sahibi iş adamı Serhat Turan, İstinye Park’ta son model yeni arabasıyla görüntülendi.

Genç iş adamı Serhat Turanotel, restaurant, döviz, inşaat ve tekstil sektörlerinde büyük adımlar atmaya devam ederken objektiflere de sürekli yenilenen, yeniliğe ayak uyduran imajı ile yansımaya devam ediyor.

İstinye Park’ta restaurant zincirleri için yeni görüşmeler yapmaya gittiği öğrenilen Sütlü Kahve zincirlerinin genç sahibi Serhat Turan, son model milyonluk arabası ile muhabirler tarafından görüntülendi. Turan, kendisini takip eden muhabirlere demeç vermeyi de ihmal etmezken, yeni projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Kafe ve restaurant işletmelerinde marka zinciri oluşturmak hedefinde olduğunu dile getiren Turan, “Başardığımız büyük işlere yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Sektörde sunduğumuz ayrıcalıkları bilen bilmeyen herkese yeni sürprizlerimiz olacak. Türkiye’de bu sektörü başka bir boyuta dinamizm sayesinde getireceğiz. İlginiz için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Serhat Turan’ın kendisine ait özel “34 SRT 92” plakalı, milyonluk Ford Mustang’i ve şık imajı da dikkatlerden kaçmadı.

Serhat Turan’ın Instagram adresi: www.instagram.com/serhatturn/

Facebook Comments
Önceki yazıyı okuyun:
Son Dakika! Balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti!

Karaman’da 4. kat balkonundan yere düşen 1.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olay, öğle saatlerinde Kazım Karabekir Paşa Mahallesi 246 Sokak’ta...

Kapat