41 yazar şiddet gören kadın ve çocuklar için kampanya başlattı

İçlerinde Karaman'dan bir katılımcının da yer aldığı 41 yazar şiddet gören kadın ve çocuklara destek olmak için kitap kampanyası başlattı.

Türkiye'nin farklı şehirlerindeki 41 yazar Birlikte Kitaplar Yayınevi sahibi Ayşegül Poyrazoğlu'nun anlamlı projesi için bir araya geldi. 41 yazarın ortak çıkardığı “İmza Kadın” kitabı şiddet gören kadın ve çocuklara destek olmak için satışa sunuldu.

Kitap satışından elde edilen gelirin tespit edilen ihtiyaç sahibi kadın ve çocuklara aktarılacağı bildirildi. Kampanyaya destek olmak isteyenlere kitabı aldıklarında makbuz da verilecek.

“Karamanlı hemşehrilerimizden de destek bekliyoruz”

Projede yer alan Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan Fadime Oğur Erbay, Karamanlı hemşehrilerini de kampanyaya destek olmaya davet etti.

Erbay, “Türkiye'nin farklı şehirlerinden 41 yazarımız ile ortak bir hedef için birleştiğimiz projemizde şiddete maruz kalmış kadın ve çocuklara destek olmak istiyoruz. Hem bu güzel kitabı alıp okuyarak hem de gelirinin ihtiyaç sahiplerine ulaştığını bilerek çifte mutluluk yaşayabiliriz. Karamanlı hemşehrilerimizden de destek bekliyoruz” dedi.

Kitabı seçkin e-ticaret siteleri ve kitap satışı yapan sitelerde bulabilirsiniz.